Oferta specjalna

galeria

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się najnowszą galerią zdjęć. Na naszym profilu facebookowym https://www.facebook.com/dwpolonez znajdziecie Państwo informację o wolnych terminach i aktualnych promocjach. Jednakże gorąco zachęcamy do obejrzenia

NOCLEGI

Oferujemy Państwu 40 miejsc noclegowych.
Pokoje 2-7 osób. Możliwość pełnego wyżywienia.
NAJNIŻSZE CENY W REJONIE ! ! !
ZAPRASZAMY

PROMOCJA !!!

PROMOCYJNE CENY NA ORGANIZACJĘ PPRZYJĘCIA WESELNEGO W NIEDZIELĘ ORAZ W TYGODNIU ! ! ! RABAT 20% Więcej informacji pod numerem telefonu: 503-155-884 JUŻ DZIŚ ZAREZERWUJ WOLNY TERMIN !!!

Referencje

  • Serdeczne podziękowania dla właścicieli Domu Weselnego "Polonez" w Wieprzu oraz całego zespołu kateringowego za profesjonalną obsługę. Sala jest bardzo przestronna a serwowane dania bardzo smaczne. Szybka obsługa zasługuje na pochwałę i słowa uznania.

    Agnieszka, Dean Swinton z Rodziną

  • Chcielibyśmy podziękować za całą organizację i obsługę tak wspaniałego przyjęcia weselnego, które odbyło się 4 września 2010r. Wszystko było zorganizowane fantastycznie i profesjonalnie. Goście byli zachwyceni, a jeśli goście zadowoleni to my również! Słowa uznania należą się również Pani kucharce za wyśmienite potrawy. Będziemy z łezką w oku wspominać ten dzień do końca życia i pamiętać, że to również Wasza zasługa, bo nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego wesela.

    Marzena i Maciek

  • Serdeczne podziękowania składamy na ręce właścicieli lokalu "Dom Weselny Polonez" za wspaniałą obsługę, miły personel, smaczną kuchnię, przytulny lokal. Wesele nasze odbyło się 17.04.2010r. Serdecznie polecamy ten lokal.

    Kasia i Łukasz