O nas

Dom Weselny Polonez jest idealnym miejscem na zorganizowanie wspaniałego wesela, bankietu, studniówki i uroczystości rodzinnych. Eleganckie wnętrze, klimatyzowana sala, profesjonalna obsługa oraz wyśmienite potrawy sprawią, że Państwa uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Państwa zadowolenie i satysfakcja są naszym nadrzędnym celem dlatego staramy się naszą ofertę dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb.

Dom Weselny Polonez położony jest w spokojnym i urokliwym miejscu- 10km od Wadowic. Z dużego zadaszonego tarasu rozciąga się wspaniały widok na malowniczy staw i ogród.

sala weselna

Oferujemy Państwu piękną, klimatyzowaną salę mogącą pomieścić ponad 200 osób. Jednym z wielu atutów sali jest duży, centralnie usytuowany, dębowy parkiet. Wystrój oraz aranżację sali ustalamy wspólnie z Państwem przy współpracy naszych dekoratorów.

Referencje

  • Serdeczne podziękowania dla właścicieli Domu Weselnego "Polonez" w Wieprzu oraz całego zespołu kateringowego za profesjonalną obsługę. Sala jest bardzo przestronna a serwowane dania bardzo smaczne. Szybka obsługa zasługuje na pochwałę i słowa uznania.

    Agnieszka, Dean Swinton z Rodziną

  • Chcielibyśmy podziękować za całą organizację i obsługę tak wspaniałego przyjęcia weselnego, które odbyło się 4 września 2010r. Wszystko było zorganizowane fantastycznie i profesjonalnie. Goście byli zachwyceni, a jeśli goście zadowoleni to my również! Słowa uznania należą się również Pani kucharce za wyśmienite potrawy. Będziemy z łezką w oku wspominać ten dzień do końca życia i pamiętać, że to również Wasza zasługa, bo nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego wesela.

    Marzena i Maciek

  • Serdeczne podziękowania składamy na ręce właścicieli lokalu "Dom Weselny Polonez" za wspaniałą obsługę, miły personel, smaczną kuchnię, przytulny lokal. Wesele nasze odbyło się 17.04.2010r. Serdecznie polecamy ten lokal.

    Kasia i Łukasz